Ponuka práce v Svadby a Kari!

Patronka_Stano za barem 2015Každý deň sa snažíme priniesť našim návštevníkom úžasný pocit z dobre stráveného obeda! Aby sme to dokázali aj naďalej, potrebujeme Tvoju pomoc!

Svadby a Kari vznikli ako odpoveď na hladovú dolinu Patrónka, no rastú ďalej. Nové jedlá, nové prostredie a nový prístup sú dôvody, prečo sa k nám ľudia neustále vracajú.

Staň sa aj ty súčasťou príbehu Svadby a Kari, prines niečo viac pre našich milých zákazníkov, obohať svoje skúsenosti a nauč sa niečo nové.

Kuchár

Miluješ dobré jedlo? Nechávaš sa unášať novými chuťami a baví Ťa nachádzať, to čo je za nimi? V kuchyni si ako doma a baví Ťa free-stylovať s varechou v ruke? Všetci naokolo tvrdia, že vieš super variť?

Teba hľadáme!

Nevyžadujeme výučný list, ani predošlé skúsenosti v gastre. Hľadáme zodpovedného človeka s vášňou pre varenie. Ak máš chuť pracovať a odhaľovať taje ázijskej kuchyne, you’re at home baby!

Ponúkame tvorivé neformálne prostredie, voľný priestor pre Tvoju kreativitu, motivujúci plat a 8 hodinový pracovný čas Po-Pia. Pár dní v ťýždni, alebo plný úväzok – to závisí na Tebe! Usadni na kráľovský trón varenia kari v Bratislave!

Pošli nám svoj životopis na info@funkipunki.sk a staň sa súčasťou sna zvaného Svadby a Kari!

Čašník

Usmievaš sa na ľudí okolo seba a baví Ťa pomáhať im v tom, aby sa cítili čo najlepšie? Nebojíš sa práce a tešíš sa na ňu v úžasnom kolektíve podobne zmýšľajúcich ľudí? Máš čas pracovať doobeda?

Teba hľadáme!

Stabilná brigáda popri škole, alebo len tak. Cash in hand každý deň a prístup k najlepšiemu kari v Bratislave!

Pošli nám svoj životopis na info@svadbykari.sk a staň sa súčasťou sna zvaného Svadby a Kari!